Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz NoX #70543 üzenetére

    Én úgy tudom hogy eddig is, ha valakinek nem volt csgo az accountján, de össze volt rendesen kötve twitchel és nézte a meccseket, akkor kaphatott droppot, de lévén hogy nem volt csgo-ja nem látta a steames inventoryjában van-e ott valami vagy nincs, mert egyszerűen csgo hiányában nem volt csgo-s inventory fülecskéje. Ha később megvette a csgo-t akkor meg mint derült égből a villámcsapás ott termett a cucc, mert nem időlejáratos a major dropp. Hasonló system mint a steam sale kártyáknál, ahol ha nincs beaktiválva az account (nem volt még vásárolva rajta, nuku market jogosultság stb) akkor addig is kiszedhette a kártyákat, csak nem látszódtak neki, de ha még sale ideje alatt megoldotta ezt akkor ott termett mind az addig kiszedett kártya egycsapásra és rendelkezni is tudott felettük.
    Namármost hogy ha lesz az inventoryjában csgo fülecske, akkor adott esetben látni is fogja hogy kapott droppot, kinyitni kifogja tudni véleményem szerint, eladni marketen viszont már nem biztos. Szerintem felesleges csörte lenne valve részéről a droppokat kritériumokhoz kötni, nem fognak ezzel foglalkozni. Aki gotv-n nézi majd vagy twitchen összekötve és kapja a droppot nagyobb kedvvel veszi majd meg a játék teljes verzióját is. Ez egy win-win helyzet valve részéről, mert valószínűleg több néző is lesz és több csgo vásárló is. Ha meg eladni is elfogják tudni még mielőtt megvették volna az accra a teljes játékot, akkor pedig nagy mértékű értékromlás is a ládaárakban...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák