Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adise

    őstag

    válasz Tewe013 #59022 üzenetére

    Neki legalább a steamprofilja normalisnak tunik nem? Bár ö fennmaradt mat1 érdekes barátlistáján az urités után közte egy-két privat hackes arccal :)
    De mást nem tudsz csinálni. Mert akkor meg mindekni mondhatja hogy a haverja ez meg az és ugyanugy 5 orás accokkal szaladgálnak az arcok. A nagyobb jó miatt 1-2 ember szívhat.

    [ Szerkesztve ]

  • Csigeee

    csendes újonc

    válasz Tewe013 #59022 üzenetére

    Nagyon köszönöm, hogy a védelmemre keltél :)
    Ha valaki meg nézi a profilom szerintem elég érdemlegesen ki van töltve, sok mindent elárul rólam.
    Tény, hogy engem egy ismerősöm hívott be ebbe a csoportba és nem itt fórumon jelentkeztem.
    Mikor erre rá kérdeztetek nem is tagadtam és kicsit később regisztráltam is.
    A játékidőm amit a profil mutat nem valós de vannak olyan oldalak amik ki mutatják a real időt és ott is 2k körül van csak a GO.
    Maga az acc is idősebb mint egy két fiatal aki játszik ezzel a játékkal, és én se vagyok már egy "tini"

    Szerintem amennyit játszottam beszéltem veletek TS-en nem hinném, hogy bennem akármilyen szinten lehetne kételkedni. De ki lehet találni, hogy ha valaki csal arról nekem is meg van a véleményem és a bizalmam is csökken erősen. Az egy másik dolog, hogy igen van a barát listámon olyan akiről a napokba szó volt nem is kevés de ennek is van egy oka. Az is egy társaság és ez is egy társaság. (ez az egyik)
    Tiltva van, hogy nem tarthatok más ismerősökkel kapcsolatot ha itt játszok?
    Belátható, hogy ez nevetséges :)
    Naivitásom miatt én vagyok az az ember aki a legutolsó ha valakire azt mondja hogy csal. Ezért én hibázok is és sok embert nem vádolok meg akire simán rá lehet fogni, de el hihetitek, hogy bennem is megfordul de hát a jó szívem és a naivitásom ...

    Na irány tovább meló de fél szemem itt marad fórumon! :)

    By: Csige _@/"

Új hozzászólás Aktív témák