Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slystyle

    őstag

    válasz gyáliSanyi #10045 üzenetére

    Hát őszintén megmondom, hogy nekem speciel egyáltalán nem tetszett. Az egyedüli dolog ami tetszett benne, az a mozgás a Pilot-ökkel, valahogy a Mirror's Edge-et juttatja eszembe (nemrég végig is játszottam...már vagy 30.-jára :D).
    Ami nem tetszik, hogy a Titánok mindenkinek elérhetők, akármit is csinálunk, mert időzítős. A botok jelenléte, a túl nagy pályák, melyek leginkább a Titánokra lettek szabva, nem pedig a Pilot-ökre. Nincs és szerintem nem is lesz competitive scene. Nincsenek dedikált szerverek, ahol legalább lehetett volna host-olni privát meccseket, akár kisebb tournament-eket, ladder-öket szervezni. Smart-Pistol... Könyörgöm, így is eléggé a "noob"-oknak kedvez a játék, de még hogy a pisztoly automatikusan becélozza az ellenfelet, az már kicsit overkill szerintem.
    Persze kedvezni akarnak mindenkinek, de azután, hogy lassan 800 órát játszottam CS-vel, nem hiszem hogy fogok jobb játékot találni, ami skill-en és csapatmunkán alapszik és megvan benne minden ami az én igényeimet szolgálja ki.
    Szóval csinálják nyugodtan, én nem veszem meg, még majd 2k-ért sem, pedig a csapatunk nagy része azzal játszik, egyedül én tértem át CS-re Crysis2/3 után.
    Számomra csak egy pub játéknak megy el, 10k+t nem ér meg egyáltalán ha engem kérdezel, inkább azt a pénzt feltolnám wallet-ba és vennék egy kést. ;]
    Az pedig, hogy benne lesz-e topban az majd csak attól függ, hogy mennyire sikerült elcsalni a játékosokat az EA zászlóshajójától. Ha a játékosbázis megmarad, a csalókat is szintén folyamatosan kiszórják és ráadásul a support is jó lesz (nem rontják el még jobban a játékot az újabbnál-újabb patch-ekkel), akkor benne lehet.

Új hozzászólás Aktív témák