Új hozzászólás Aktív témák

  • Poctar

    senior tag

    Hello!

    Én freemail-el kezdtem, majd megismerkedtem a mailbox-al. A mailboxot egészen a citromail megjelenéséig használtam.
    A megjelenést követő héten már regisztráltam magam a citromail-re.
    Azt kell mondjam, hogy sokáig csak pozitív változatom volt vele. (gyors, 20Mb tárhely, átlátható, stb...)
    Míg nem...
    Kicsit jobban átnéztem és rájöttem, hogy van lehetőség áttölteni a fre.. és mai.. leveleimet. Ekkor lépet fel az első probléma. Ha letöröltem a beállításaimat (freemail és mailbox) és újat hoztam létre, akkor a régi rossz beállításokkal jött létre. A böngészőből kiüritettem mindet, de hiába. a Problémám egy nappal később oldódott meg.
    Ha jön levelem, valamelyik mappámba, akkor azt szinte sosem jeleníti meg.
    Van olyan hiba is, hogy Pl: a postaládát post-nak jeleníti meg.
    Tudom, hogy ez 2 hiba lehet böngésző függő, de már próbáltam 4 böngészőben (firefox, explorer, mozilla, konqueror), de mind hiába.
    Apropó konqueror. Ebben e böngészőben általában szétesik az egész kép. Volt olyan, hogy minden tiszta csík volt vagy a levélírásnál nem volt hova írni a szöveget :DD
    van még egy elhanyagolható hibája: Ha levlezés közben érkezik levelem, akkor az nem jelenik, meg a felhasznált tárhelynél. A tárhely kiírás csak akkor frissül, ha kimegyek a főoldalra.
    Egyenlőre ennyi jutt eszembe a citro-ról. Ha firefox-al párosítjuk, akkor szinte tökéletes levelező klienset kapunk.. Persze más böngészővel is tökéletes (majdnem).

Új hozzászólás Aktív témák