Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #10811 üzenetére

    Hát, mint írtam, csak abból tudok kiindulni, amit RT/ATT/Ev. kiír, ezzel kell főznöm. :)
    Tudom, hogy mit orvosolt az AMD a 10.5-től bevezetett overdrive-modullal, és azt is, mit b.sztak el vele. :) Minden tuningolót teljesen hidegen hagy, hogy több monitorral mi a rákot csinálna a kártyája, ha 1 monitort használ, márpedig sokkal többen tuningolnak, mint ahányan több monitort használnak.
    Látom, azért te is tisztában vagy a profit-orientáltsággal, csak akkor értened kellene ezt minden téren. :R
    AMD-vel nem az a bajom, hogy leesne 3D-ben az órajel, hanem, hogy 2D-ben felmegy. Ezt egy párX már írtam. :B
    Nos, hát lehet, hogy nekem kapuzárási pánikom :D van, de hiába nem tudja kezelni ezt az ATT, a játékok zökkenőmentesen futnak, már persze ha nem teszek föl egy Metro2033-at VH beállításra. Bocsásd meg nekem, de ha az ATT rendben kezeli azt, amit a CC nem, akkor részemről a user számára legjobb az ATT használata. :R És nem túlhajtom a kártyát, hanem a legtöbb programnál alulvezérlem, hogy kevesebbet fogyasszon, ill. ne zajongjon.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák