Új hozzászólás Aktív témák

  • racskobalazs

    senior tag

    válasz tvamos #826 üzenetére

    @Beldar, köszi kereslek :)

    @vegyszer Ilyen esetben én általában laptoppal szoktam, szimplán "kényelmes" ha olyan helyen van az amber, feldugja gépre, NINA, aztán beállítgatja és csak egy startot kell neki nyomni, közben mehet vacsorázni stb. Úgyhogy a kioldós részét sose használtam még a 600D-nek se. + ha nagyon kioldó akkor elvileg telefonos appon keresztül is lehet vezérelni. De köszönöm az infót, erről nem láttam videókban / olvastam tesztekben. :)

    @tvamos Igen, a Sony a széria lenne a másik jelölt. Ott használtan Sony Alpha7 II-t néztem (az kb 50k-val több, még beleférhet), az a6400-al az a gond, hogy újonan objektív nélkül kerül 100k-val többe, mint a canon, szóval még obit is kellene hozzá szerezni újat. (Hacsak nincs Canon EF(Ef-s)->Sony E átalakító :D). Azért limitált a keret, mert úgy szeretném, hogy a két mostani gépet eladni, és a befolyt összeg + kicsiért venni egy újat.

    Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

Új hozzászólás Aktív témák