Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    Akkor egy pozitív(abb) kritika:

    Péntek hajnali 3kor álltam neki és reggel 11ig megállás nélkül toltam. Egyszerűen azonnal berántott a cucc. Én nem értek egyet azzal, hogy iszonyatosan gyors lenne a játék, sokkal lassabb, mint a BO széria vagy egy IW, de az tényleg felüdülés, hogy nem repkednek az emberek :D A pályák elég jól össze lettek rakva, a fegyverekre ugyan ráfér még némi balansz, de jól néznek ki, maga a grafika pedig szerintem korrekt - a gépigény már kevésbé. Azt én se értem, hogy igazából miért is kell ennek a játéknak ilyen konfig, mikor full statikus az összes pálya, fizika, mint olyan, meg gyakorlatilag nem is létezik benne.
    Egyébként nekem is kellett pár óra, míg megszoktam a cuccot. De ahogy egyre jobban ráéreztem, és visszatértek a régi reflexek, és már a pályákat is kiismertem, kb nem tudtam letenni. Amikor rohansz előre, szuronnyal leszúrod az ellenfelet, a következőt szitává lövöd, majd bedobsz egy éppen kigyűjtött molotovot mondjuk a B pontot foglaló ellenfelek közé, akik lángra kapnak... na az kb leírhatatlanul codos élmény.

    Hangok: nekem nagyon tetszenek benne, fülessel nagyon nagy élmény. Talán a zene az, ami lehetne kicsit kevésbé depressziós:)

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák