Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Linem

    senior tag

    válasz Corpuscle #1015 üzenetére

    A sima core Das Hause elég szenvedős. :D A többség a shootikat húzza, ami ellen az AR, vagy LMG szinte esélytelen. Persze erre lehetne írni, hogy azokat húzzam én is. Csak hát én nem szeretem a shootikat, nem a stílusom. Mindig a végére hagyom.
    Viszont HC-ben fordul a kocka. ;] Ott az AR is shootgun-nak számít. Ezért lenne jó a HC Das Hause. Néha bedobja TDM-nek.

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Corpuscle #1015 üzenetére

    Az is lesz lehet...bár token nélkül,maxos BP-vel kezdve a Vanguardot minek sz..assam magam...Azért egy 24v24 HC már majdnem az a kategória Assaultban,igazából annak jobban örülök HC-n,hogy mindenféle 6v6-nál nagyobb játékot is lehet játszani HC-n.És ami fura,hogy jól felpakoltam a grafikát is,és mégis sokkal jobban fut az 1050TI-n,csak pislogtam,hogy a 24v24 röccenésmentesen 106 fps-t hozott pl. az update után tegnap,és nem érdekli,hogy ki hogy dobálja a füstöt,flash-t,stb.
    Szóval igazából befoghatom.Inkább zavar,hogy a Das haussal nem is lehet találkozni HC-n random se.Legalábbis nekem még nem sikerült.Annyira nem vagyok szinthuszár végülis,szerintem nem is jó,ha valaki only Das Haus húzza atomra magát már most az elején,szerintem elhibázták most ezt,röhögve el lehet jutni 55-ig token nélkül is,weapon xp meg 5 darab járt 1 órás kezdéskor a preorder mellé ha jól emlékszem.4-5 fegyvert feltoltam.Bár nagyon Cold War effektus,hogy az elején borzalmas minden fegyver,olyan vacak a recoil/sebzés/pontosság.Egy alap assaulttal se elég a legtöbbször 1 golyó közelről se HC-n,ott szinte minden fegyó ilyen,hogy smg-vel is pl.4-5 golyó kell,felhúzva meg kettő+például tüzes sebzés,AR-ból meg 2 vs 1 golyó,ami több,mint bicskanyitogató,hogy a közelharcoknál akkoris csak lesebez az ember,ha ő lőtt előbb.
    Bár azért pakolgatom a fegyókat,tegnap lett meg az STG44,ami nagyon jó kevés szerelés után is,de mikor kezdtem vele,befigyelt egy 3:22 stat :DDD :DDD :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák