Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz nutella1 #10413 üzenetére

    Részben egyetértek veled, már ami a játék hitelességét, vagy inkább hiteltelenségét illeti. Való igaz, hogy a fenti módszerrel sem tudsz hitelesen játszani, mivel csak skippeled a negatív ágat, de amikor a program segít, akkor is tudod, hogy nem te vagy a császár, aki 70:15 arányban veri az ellent, hanem a gép. Már a 2019 -ben is ez volt a legnagyobb bajom, hogy a játékélményt veszik el ezzel a szutyokkal.
    Ami a módszert illeti, nekem nincs kétségem, és nem érzem ámításnak. A napi szinten vezetett statisztika egyértelműen rögzíti az eredményt, és adott esetben validálja a technikát. Tény, hogy ezt szigorúan kell követni. Ez pont olyan, mint a tőzsde, azon belül pedig a stop loss. Ahhoz is vagy tartod magad, vahgy nem. De ha nem, nos, akkor borítékolt, hogy a pénzed megy a levesbe. Ez ugyanez. Ha jön a szopóág (és azt azért észre lehet venni hamar), akkor nem kell vakarózni, hogy hátha jobb lesz. Ha van négy olyan death, hogy
    a, Lövésed sincs, honnan találtak el,
    b, lehetetlen módon talált el az ellen (egy -egy eset nyilván lehet, de ha ismétlődik az extrém pontos találat, az azért erősen gyanús)
    c, folyamatosan respawn után találnak el
    d, bármennyire is igyekszel, senki nem kerül eléd, mintha üres lenne a pálya, de téged hátulról folyamatosan leszednek,
    És még lehetne néhány ilyen andon jelzést sorolni.
    Szóval ha ezt ismétlődik (a tűréshatárodtól függően három - négy - öt alkalommal (de ez ne mozogjon, ha négy, akkor négy)), akkor egyszerűen azt a meccset dobni kell. Jön a következő. Az AI 5 - 8 meccs után rendszerint "elunja", úgy érzékeli, hogy folyamatosan veszítesz, "béna vagy" (és nyilván tényleg, hiszen folyamatosan mínuszos meccseket játszol), Így szépen visszavesz a szívatásból, és ismét tudsz normális meccseket játszani. Vagy akár extrém jókat, mert épp be akar segíteni.
    "Kőkeményen bele van nyúlva a játékmenetbe, nem tudom a grafikonod ellenére sem elhinni, hogyan tudtad elhitetni magaddal ezidáig, hogy mégsem. "
    A 2019 óta meggyőződésem, hogy az SBMM nem csak "párosít", hanem minden módon belenyúl a játékba, hogy a fent vázolt eredményt hozza. Ezt elég sokszor leírtam már (kaptam érte hideget - meleget :D ). Olyan nincs, hogy véletlenszerűen pont közel tökéletes szinuszhullám szerint alakul napon belül a teljesítmény, vagy teljesen szabadon játszva a teljesítményt egy vízszintes vonal írja le. Műszaki ember vagyok, adatokkal, statisztikákkal dolgozok - nem hiszek az ilyen véletlenekben. Ezek mögött szinte mindig valamilyen algoritmus áll - itt sincs ez másképp. Az AWS sok - sok éve fejlesztgeti a machine learning technikáit, elég naiv dolog azt hinni, hogy az Activision nem használja ki ezeket, ha már az AWS felhőjén futtatja a játékai szervereit.
    Szerintem :DDD

Új hozzászólás Aktív témák