Új hozzászólás Aktív témák

  • MarcZ

    senior tag

    Üdv! Jó régiben elhagytam origimet, ma sikerült szerválni egyet szerencsére, boldog voltam, mentem is Netsky Aim-re egy picit gyakorolni célzást, de felmenetelem után nemsokkal hívott egyik kedves ismerős egy kis PCW-re. Kérdi jövök-e, mondom hogyne, adjatok IP-t, meg PW-t és már ott is vagyok. Strike volt a map, de ez eddig lényegtelen. Utolsó előtti körben ezt az üzenetet kapom. Szívem dobbanása megáll, mondom mi? Kibannoltak? :W Kérdem haverokat, hogy velük nem történt-e ez meg, vagy csak engem raktak ki. Mondták, hogy csak engem, mert csaltam szerintük. Gondoltam semmi baj, csak erről a szerverről raktak ki, gondoltam visszamegyek Netsky Aim-re, amúgy is ott akartam célzást gyakorolni picit. Megyek fel, kapom megint az üzenetet. Ó, hogy a rohadt ... *cenzúra*. :W Háát nem szégyenlik magukat, hogy egy PCW-ről kibannolnak? Anyaszomorító senkik... Kérdésem: Mit lehet most tenni? Az a vicc, hogy alig 20 perces a key... Rég voltam ennyire mérges, pedig csak egy játék, de akkor is, ilyen hülyeséget még ember nem csinált, hogy PCW-ről kibannolja a másikat... :W Van valami teendő, vagy megint csak meg kell venni a játékot?

    A man's got to do what a man's got to do.

Új hozzászólás Aktív témák