Új hozzászólás Aktív témák

  • Ventur@

    senior tag

    Szép napot mindenkinek :) !

    Ismét jövök, kérdezősködök :D :

    1. Van valahol valami magyar oldal, ahol le van írva ezek a szavak/rövidítések amiket használtok meg online használnak, hogy értsem mi a dörgés? (Spec. ilyenkre gondolok hogy: sk-zik, sd, ffa vagy mi meg ilyenek) :B

    2. Tudnátok nekem, mint full kezdőnek, olyan magyar szervert ajánlani, ahol jókat lehet csapatni? :) (Voltam tegnap is egy magyar szerveren - nevet nem említek - és hát kaptam a fejemre, hogy azt se tudom hol vagyok a pályán :F . Nem kezdtem el ecsetelni, hogy talán miért is nem tudom, de kicsit kellemetlenül esett a sok "okos" lvl55-ös "észosztása". Megnéztem pár szervernek az oldalát - ha volt - és szinte mindegyiken írták, hogy aki kezdő nem osszák le azok akik már komoly(abb) játékosok, hiszen senki sem egyől ászként kezdte. Ennek ellenére 2 nap után kapom a hidegzuhanyt. El is ment a kedvem az egésztől tegnap és bántam is akkor már, hogy megvettem a játékot. Mert csak is a multi miatt vettem meg. Ezért kérnék, ha van rá mód, tippeket hogy hova érdemes egy kezdőnek menni (külföldi nem játszik, mivel semmilyen nyelven nem tudok. Ciki de ez van :D )

    Előre is köszöntem ismét :R !

    Ui. Bocs kicsit sok lett, de gondoltam leírom, miért is tettem fel a kérdéseket :B .

    [ Szerkesztve ]

    Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

Új hozzászólás Aktív témák