Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hector_23V2

    újonc

    Én közel 30 évesen úgy érzem, hogy korom ellenére már nem nekem valóak ezek a játékok. Battlefield multitól idegösszeomlást kaptam, de ez a COD..... Nem tudom hová tenni, előrendelésben vettem, single nagyon tetszett hamar kipörgettem, a multi baromi izgalmas és élvezetes volt a megjelenés utáni 2 hétben. De azóta idegroham kap el már ettől is. Kontrollerrel játszok, próbáltam bill-egér kombóval, egyik sem különb. Pár napja már lement a redőny az új Infected módban hogy felkempelnek a tetőre, körberakják magukat pajzsal, aztán sotival meg sniper-el halomra lövik az ellent. Gratulálok. :U Én vagy nem tudom felvenni már a versenyt ezzel a szinttel, ezekkel a játékosokkal, valóban lehet hogy szimplán én vagyok ennyire nyomorék ezekhez a játékokhoz (benne van, van önkritikám), de az utóbbi hetekben, hónapban véleményem szerint nagyon elcsesződött a játék több szempontból is. Nyilván nem is kell mindenkinek tetszen, vagy nem is tud mindenkinek megfelelni. Pedig 1.3-as Kill/Death arányom van, de ez a hetek óta minden meccsen kelek-fekszek, sokszor hipfire-el lőni nincs időm, ugrálnak mint a majmok, telipakolják magukat claymore-al, meg aknával aztán vihognak mint egy f.sz hogy összeszednek 3590 killt és egy épületből 5 percenként rádhívnak valami csodát az valami fenomenális érzés.

    Bárki bármit mond, azért baromi frusztráló dolog ez, és ezt nem azért veszem észre, mert a "hibákat keresem", ez nem hiba, ez tény. Ebből kifolyólag ezeket nehéz nem észrevenni úgy gondolom. De ismétlem, nem önsajnálat ez amit írtam, ahogy mondtam van önkritikám lehet én nem vagyok már ehhez a szinthez elég skilles de én kiléptem a COD világból ezzel a résszel.

    Maradok a sztoris, single játékoknál. Úgy gondolom egy játéknak az a célja hogy szórakoztasson/kikapcsolja az embert. Tudni kell kiszállni ha már csak az idegroham szélére sodorja az embert. Annak nincs értelme. Maradok passzív olvasója a topiknak ettől függetlenül. További jó játékot mindenkinek! :) :) :) :K :R

Új hozzászólás Aktív témák