Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    válasz BandiHUN #5139 üzenetére

    Nekem sok COD játéknál itt ment el a kedvem az egésztől... Mármint amikor elkezdték full kretén szinten tolni a skineket.

    Most is ezt látom sajnos. Az MW egy tök komor hangulatú, "valósághű" komoly játéknak indult, de már jönnek a hülye japán rózsaszín skinekkel.

    A BO4-et nagyon sokáig nyomtam - Isten lássa lelkem szerettem is - de már szinte hányingerem volt attól, hogy mindenki csilli-villi ragyogó-villogó skinekben játszott, ami mellé rózsaszín-neonzöld-agyonanimált fegyver járt.

    Kész cirkusz lett az egész. Kapásból hazavágták az egész játék komolyságát...
    De ezt a játékot is ebbe az irányba fogják elvinni, ezek szerint ez kell a népnek...

    Mondjuk nem csodálkozom rajta, mert az akciófilmekben a mai napig csípőből tüzel mindenki jobbra-balra rángatva a fegyvert mert a rendező szerint ez A nagyon "vagesz", hiába gondolom azt, hogy mennyivel menőbb ha a főhős annyira profi, hogy a vállához támasztja a puskatust és még az irányzékba is belenéz lövéskor. Szóval velem van a gond :D

Új hozzászólás Aktív témák