Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    válasz csibe1 #25382 üzenetére

    Engem kifejezetten lelombozott, hogy az utoljara linkelt cikkben azt allitjak, hogy BOCW firebase mapok is lehetnek az uj map reszei... ha teljesen kiveszik verdanskot es kizarolag ilyen tulszaturalt, jatszoteri maszoka szinu, mesebeli mapokbol allo verpistikemezo map lesz helyette akkor gondolom ez meg fog erzodni a playerbase csokkenesen is... (remelem, aztan ha nem jon a profit sem, akkor csak eszbekapnak)

    Naivan egyebkent azt is vartam, hogy gta onlinehoz hasonloan havasra valtozott volna verdansk mar season 1 kezdetevel, december kozepen, idoszeruen.
    Szerintem az is megdobta volna az elmenyt, ahogy a halloween eventnel is megdobta az ejszakai setting az egeszet... Arulhattak volna "havasi" operator skineket meg blueprinteket es max 1 default free havas temabol nem tul kilogo operator skint is hogy a free2play playerek ne sirjanak. Valoszinuleg ilyen sosem lesz.

    Most igy visszatekintve sajnalom, hogy a halloween event ota csak lejtmenet az egesz cod okoszisztema, mw-t nyugdijaztak, bocw enyhen szolva megoszto, aztan wz-bol meg kiirtjak nem csak az mw-s fegyvereket a bocw-s fegyverek agyonbuffolasaval, hanem meg az mw-s hangulatu verdansk map helyett is kapunk majd egy mesebeli texturas firebase "best of" osszeallitast... :(((

Új hozzászólás Aktív témák