Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • oriic

    HÁZIGAZDA

    válasz KaitouP #23051 üzenetére

    Nagyon is jo dolog, nincs utalatosabb az AFK farmereknel es hc campereknel. (Nyilvan a mukodese az lehetne jobb:D)

    [ Szerkesztve ]

    Live-Die-Respawn

  • csibe1

    addikt

    válasz KaitouP #23051 üzenetére

    Akkor sokat nem vesztettem, hogy a CoD4 után nem játszottam a multival.
    Tudnám minek kell ilyen hülyeséggel szivatni az embert. :F

    #23052 oriic
    Szerintem meg nem, mert pl. Plunderben is azért szívjak, mert valami "jópofa" fejlesztő kitalálta, hogy rohanjam végig az utolsó két percet is, mert neki olyanja volt. :U
    Aki kempel egészségére, Plunderben nem sokáig húzza ha olyan helyen van, mert még ha nincs is valamiért killcam - előfordul - max egy perc és már a nyakán is van akit kilőtt.
    Ahhoz igen jó helyet kell találni, hogy ne tudják előbb-utóbb kiszedni.
    Szedtem így le nem egy kempert, mert nyugisan ugyanott maradt, mint ahonnan kilőtt.
    Jópárszor azért buktam el a 2-3-ik helyet, mert az utolsó percekben is futkároztam.
    Az meg már lutri, mert akkor igen jó eséllyel szed le akibe véletlenül belefutok.
    Ha meg már van nálam egy fél milla körül akkor már azért a játék is küldi rám a népeket, meg ott van pluszba a bounty is. Talán muszáj végigrohanni a pályán ha kergetnek, hogy könnyebben kilőhessenek? :(((

    "nincs utalatosabb az AFK farmereknel"
    Talán pontot vesznek el tőled vagy miért?
    Megáll, fekszik egy helyben aztán jónapot. Ha éppen valaki véletlenül arra téved akkor meg ott egy ingyen frag. :D

    Tegnap vagy tegnapelőtt meglett a Plunderben a Gold, 720ezerrel; nem tudom mi volt, de elég rendesen lőtték egymást a többiek. :D

    " Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

Új hozzászólás Aktív témák