Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Linem #19170 üzenetére

    Szerintem a Shipment is egyfajta játék...attól függetlenül,hogy valamit húz az ember.Kiengedheted a gőzt,nem gond kellő számú ellenféllel találkozni,de azokat tudni kell lelőni,tudni kell közlekedni,nem hátrány az objektívát is tolni,mert csak így lesz jó.Tulajdonképp a legfőbb előny az időspórolás,mert egységnyi időre 10x annyi tűzharc lehetőség jut.DE meg kell lőni a fejeseket,a 3 killeket,stb.ugyanúgy,mert akkor halad,és ugyanúgy érdemes a megfelelően felszerelt fegyver.De én sokkal jobban szeretem a shoothouse-t,ahol azért több mindent lehet csinálni,de mégsem gond akár 50 killt csinálni,vagy pl.ott a longshot lehetőség.
    De ugyanúgy jó a többi map is,csak...lassabb minden.

    Én pl.szeretek úgy játszani,hogy legyenek meg a lehetőségek,annó kezdeni is úgy kezdtem,hogy szépen választottam 1 fegyót,és akkor legyen max a szint.Lehetőség szerint dupla fegyó xp-kor.Aztán a következő,ha megvan.Először csak ami emellé jön camo,és kész.Persze időben letudva a kieg nélküli killeket,ami csinálása közben halad a többi attól,HA időben csinálja az ember.

    Nekem is úgy van minden utána maxolva,hogy sok mindennél mindössze az adott killszám,ami a camohoz kellett,van meg,esetleg kicsivel több,mert kis odafigyeléssel lehet végezni minden camo-val,mire megvan az x db szükséges kill.

    Egyébként külömben tetszik,hogy akadtak tegnap pl.segítők a pajzshoz,dobtak pár killt rajtam.Itt érzi az ember,hogy azért ez egy jó csapatjáték.De nem érzem magam csalónak vele,a pajzs ezen feladata a játék legszívatósabb része.És jó látni,hogy van,akikben egy respectet kelt,hogy én itt tartok,ezt csinálom.Főleghogy objektívázok,szórom a lőszert,stb.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák