Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz dombi81 #13394 üzenetére

    Nekem ez a mocsok gyanús most:

    Ez a kis kékes zöld cucc az én kis hangkártyám. És hát nem igazán szereti, ha külön intelmeim ellenére egy bizonyos családtag itt takarít, mert unatkozik. Az idők folyamán e hatás miatt elég érzékennyé vált, kissé lötyög és az egér kábele mindig hozzáért játék közben. Most átvariáltam ott a kábelezést, és nem akad bele. 2 meccs lement nagyjából low-med beállításokkal, aztán rávágtam a stressztesztet a cuccra, pár dolgot direkt játék közben állítgattam, feljebb vettem, és egyelőre úgy néz ki, az egér kábele baszkurálta a hangot (eddig is elment néha, de játékfagyást még sose okozott), és ez a zseniálisan megírt játék úgy néz ki, allergiás erre az eseményláncra, amit egy kidobással hálál meg.

    Mindenesetre (nagyjából 1 óra stressz tesztt után hiba mentes) úgy döntöttem, hogy mégis itt az ideje egy kis fejlesztésnek, szóval rendelek egy új alaplapot, procit és hozzá DDR4-es ramokat, aztán megba***k mindenkit, és egy magyar játékos lesz a következő, aki rekordot fog dönteni ebben a szemét játékban :D

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák