Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    válasz tepenzed #391 üzenetére

    Nem igazán értem mi látszik a játékosszámon..ugye nem a bulvár gamer.hu -s kattintásvadász cikkekből táplálkozol?:) Ott szokták temetni minden egyes héten a PUBG-t, mert csökken a játékosszám, de konkrétan olyan címekkel, hogy kihalás szélén, meghal stb. :D...csökkent a száma, ez tökre igaz, de basszus még mindig 1 millió közeli napi aktív játékosa van..ez mióta kihalás, mi látszik rajta?:) Mert a többi PC-s lövölde a közelében nem jár a számokat tekintve. Leszámítva a Fortniteot persze :)

    BTW szerintem kár összehasonlítani ezt a játékot a PUBG-el, teljesen más a kettő mindkettőnek vannak erőssége meg gyengeségei. Személy szerint ez az első olyan BR amiben én látok potenciált. Viszont itt is sok még a kérdőjel, pl a magas ár biztosan nem tesz túl jót neki, ezt nem lehet külön megvenni, csak a COD-al együtt.

    A másik hatalmas kérdőjel, hogy mekkora támogatást fog kapni a PC-s COD, és a BR mód a megjelenést követően? Aki képben volt az eddigi COD multikkal kapcsolatban az tudja, hogy igen hamar ellepték a játékot a csalók, megszűnt a support és letojták az egészet a készítők, mert 1,5 év múlva úgyis jön a következő rész..

    +még egy adalék: szeptember 19ikén jön a Tencent ingyenes BR játéka (Ring of Elysium) immár Európába/Amerikába is, Steamen keresztül is elérhető lesz és a játékmenete/grafikája nagyon hasonló ehhez, szóval lesz ingyenes konkurencia is.

    De: én remélem hogy sikeres lesz ez is, kell minél több ilyen típusú játék, hogy fejlődjön ez a stílus végre!:) Remélem elgondolkoznak azon, hogy ingyenessé teszik és hosszútávú támogatást kap!:)

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák