Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AAntii

    őstag

    válasz LamaCube #9736 üzenetére

    Kevésbé vagyok liberális ezen a téren, mint te, végtére is csak gyilkolni kell a játékban, még ha nem is gondolom, hogy a játék miatt bárki is agresszív lenne, vagy más lelki probléma kialakulásának táptalaja lehetne. Mi egyelőre még megmaradtunk a tapsi hapsi és más ehhez hasonló játékoknál.

    A gépfejlesztésnek tényleg nem sok értelme van jelen pillanatban, ha valaki csak a coddal játszik, akkor pedig semmi. Egy jobb vga árából olyan gépet lehet jelenleg venni, ami 1920*1200-as felbontás mellett bőven elég a codra, de mondjuk én nem is bánom, hogy nem kell évente új hardvert rakni a játékok alá.

    A BO a lagbugot leszámítva szerintem egy fikarcnyival sem volt rosszabb, mint az m3. Az biztos, hogy kellett alá gép és nem nézett ki jobban, mint az előd, de voltak normális szerverek, ha valaki inkább egyedül akart menni, annak a matchmaking rendszer is a rendelkezésére állt, a fegyverbalansz jobb lett, mint most és még lehet csalóból sem volt annyi. A Black ops sírját azzal ásták meg, hogy még a mai napig sem ismerték el, hogy 4 magos gép alatt játszhatatlan.

    Mw3-nál is vannak ugye dedikált szerverek, de a nagy részük infected zombi szerver, ami nekem soha sem tetszett, nem tudott lekötni, a többin pedig alig van valaki.

    "Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

Új hozzászólás Aktív témák