Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bendeguz01

    csendes tag

    Sziasztok!
    Látom megy a vita a Vidanetről.
    Én pontosabban a szülőmnél is van igen nagy gond.
    Csak röviden: Btel átadta ennek a f. talicskának 2014 no. hóba a szolgáltatást.
    37-körzetbe ment is e hét keddi a szolgáltatásuk. (a készülékem egy adls modemes router)
    Kedden du. már nem volt net.
    Telefon stb. kiderült hogy a xxx@btel......hu ról át kell írni xx.@fraktal.hu ra
    Mondanom se kell hogy semmi!
    Telefon ügyfélszolgálat vagy 10 szer, T-homos szerelő kijött és közölte hogy a vonal él a router jó csak a felhasználónév vagy jelszó nem jó.
    Most megint hívtam őket és tájékoztattak hogy ők felcsatlakozást nem is látnak a szerverükön!
    Kértem akkor hogy adjanak egy szakit akivel megtudnám beszélni de közölték hogy olyan nincs. :(
    Megfenyegettem őket hogy felmondom a szerződést és a válasz az volt hogy felmondhatom de mivel jogutód ként átvettek a btel-től és hűségidőm van 2015.7 hóig így kötbért kell fizetnem. Mit tegyek?
    Esetleg ha valaki jártas Tp-Link adsl router beállításában az tudna segíteni mert már mérgembe össze vissza állítottam. Esetleg a VPI és a VCI-t mire kell állítani mert a Matávnál 0-32 volt.
    Köszönöm előre is a segítséget.

  • Bendeguz01

    csendes tag

    válasz Drenadar #3443 üzenetére

    Köszi a választ!
    Már meglett változtatva a jelszó és a felhasználói néz :(
    Beállítom és a teszteltem a kapcsolatot akkor látom hogy van kapcsolat mert a tesz kiírja de semmi más nincs utána. Mér megpróbálok szerezni egy ADSL modemet de ha azzal sem lesz jó akkor rájuk borítom az asztalt!! És felmondom a szerződést!!

Új hozzászólás Aktív témák