Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TOBY29

    csendes tag

    válasz Deller2010 #3385 üzenetére

    Nem értem már ezt az egész Btel sztorit. Gyakorlatilag az a cég már csak papíron létezik. Szolgáltatás nincs, ügyfelek nincsenek, alkalmazottak szint úgy. Akkor mi vagy inkább ki az, aki ezt a sz@rkupacot a tőzsdén tartja? Hülye vagyok a tőzsdéhez, de mitől emelkedik egy mínusz x milliárd forint értékű cég részvénye, aminek semmiféle jövőképe nincs? Értem, hogy Takácsék most azt a taktikát választották, hogy lapítanak, mint sz@r a fűben és hátha idővel már nem beszélnek róluk az emberek. Fennáll a lehetőség, hogy a gazdasági bűncselekmények teljes tárházát kimerítették amellett ott a rengeteg pórul járt befektető, beszállító és alkalmazott. És nem történik, semmi megy tovább a tőzsdézgetés. Igaz már nincs mögötte semmi érdemleges. Meg kell állapítani, hogy ez egy következmények nélküli ország. Úgy látszik, ha Takácsék nem sétálnak be egy”interjúra” és nem mesélik el az igazat akkor minden feledésbe merül. Igaz kirobbant most a webshop botrány, és ha jól olvastam voltak letartoztatások is ez ügyben. Tehát ki tudja……………..
    Az meg hogy holnap lesz e közgyűlés és a testvérpár előmerészkedik e a sötétségből az isten tudja. Az is kérdés hogy ott lesz e mert a portfolio fórumon olvasni olyan híreket hogy esetleg már nincsenek is a Népliget Centerben.
    Holnap kiderül minden.Ami valószínű a funda rendben és elkészült a világmegváltó üzleti terv és persze a hiányzó (hamisított) 2013-as és 2014-es negyedéves pénzügyi jelentés is rendben van.

    more beer,more the boss "Come back home to the refinery Hiring man says "Son if it was up to me" I go down to see the V.A. man He said "Son don't you understand"

Új hozzászólás Aktív témák