Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Zoo

    senior tag

    válasz Magnum_ #18516 üzenetére

    Gyereket akar, vagy férjet?? ;]

    "decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

  • GabN73

    addikt

    válasz Magnum_ #18516 üzenetére

    Hát az enyém meg épp hogy paraszt lett. Szó szerint. Felhívtam, megkérdeztem tőle hogy neki mikor lenne jó a találka. Mondta hogy péntek, mert akkor nem melózik, mondom jó, majd akkor egy pontos helyet és időpontot megbeszélünk. Aztán csütörtök este rám írt, hogy figyeljé' mán', ő nem szeretne már velem találkozni, szerinte nincs mit megbeszélnünk. Kösz, tényleg, így majd 1 hónap után jól esett, hogy még az ember szemébe se tudja mondani (btw előtte 1-1,5 héttel leírtam, hogy tiszteletben fogom tartani a döntését, nem leszek akadály se) írtam neki, hogy én meg igen is szeretnék vele találkozni, mert ez olyan mintha sms-ben szakítana velem (amit nem mondott akkor sem, csak annyit hogy neki idő, kis magány kell), aztán full lekezelő, alpári módon beszélt velem. Majd a barátnője felhívott, hogy én beteges vagyok (ahahah, inkább hülyének nevezném magam), azóta nem is írtunk egymásnak. Ő félig meddig le is tiltott, egy csomó képe eltűnt, az új bejegyzéseit nem láthatom (se a barátnőjének), ha chaten online, akkor nekem azt jelzi hogy 1 perce inaktív. Persze ismerősök közül nem törölt (se közös képet, se instagramos közös képet [kivéve egyet, amikor az öccsével vagyok, de azt nem most]), én meg nem tiltottam, minek. Szerintem full gyerekes, és gáz viselkedés tőle. Sokat gondolkoztam rajta, hogy ma este kapjon egy üzenetet, de nem érdekel már. Majd ha "véletlenül" akkor megyek vásárolni (fogok valami jobbféle ribancot, aztán elrángatom) amikor dolgozik, vagy épp ott leszek ahol bulizik, vagy beszélgetek az anyjával. De ez meg nem én vagyok, nem süllyedek a szintjére. Ha neki így jó, ha ennyit értem a számára, akkor majd a 30. után talán visszasír egy olyan srácot, mint amilyen én voltam hozzá. :U

    Na, beültem "ebédelni" a Rumbach utcai Sunny Diner-be. A kinézete 5-ös, tényleg átjön az amcsi feeling, zászló, zene (Alice Cooper számnak kifejezetten örültem :D), a pultos is kicsit pin-up beütés (alakra nem, nincs egyenruha)
    Kértem egy 3 dl shake-t, egy sajt-bacon burgert, meg a végén egy üveges (0,33-as) Gössert. A shake finom volt, a burger is elment, bár a marhahús kicsit olyan semmilyen volt, kaptam hozzá egy 3/4 kosárnyi burgonyát (ami szerintem mirelit - a nagy részét ott is hagytam), a sör meg jól esett :D
    A kiszolgálás: kicsit olyan Araz ebéd feeling, hogy lesik mikor fejezed be, aztán már jön is hogy vihetné e. (mondjuk az Arazban nem akkor jöttek, amikor még volt a tányéromon)
    Nem mondom hogy rossz volt, de azt se hogy uhh, ez istenifinom. Olyan közepes a kaja, a hely viszont hangulatos, a számla viszont 3800 volt jattal együtt, ami szerintem kicsit húzós. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák