Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TGaben

    tag

    válasz BomiBoogie #8553 üzenetére

    Szia!
    Köszönöm a választ. Letöröltem a BF3-at, majd átrakom vinyóra, mert a Border igy tud lenni ssd-n. DE. Sajna hiába lett majdnem 40GB szabad hely, nem tölti le a DLC-ket. :W Játékban is azt írja ki,h nincs letöltve, mind a 4-nél sajna. Helyszínt is megnéztem, nem lett uj, se küldetés. Az extrák megvannak, a Psyho karakter is, de a meglévő 2, elkezdett/végigvitt karakterrel nem tudok új helyre menni. Azt is probáltam, h akkor lemezről, de vagy egyből indítja, vagy újratelepíthetem, vagy eltávolítom. Ez így gáz, mert pont a DLC-k miatt vettem meg "másodszorra" is a játékot. Én kártyával nem tudok a steamen, meg sehol vásárolni, nem is szeretnék, és csak ez az opcio maradt a DLC-k megszerzésére. Mondanom sem kell, hogy az azóta kijött 2 DLC-t sem tudom ez miatt beszerezni, mert "fizikailag" nem adják ki. Telepítsem ujra az egészet? Csak a GOTY-es kóddal? A karakterek/mentés megmaradnak, mert azt felhőben tárolja a steam?

    Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

Új hozzászólás Aktív témák