Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz Integra #8468 üzenetére

    én úgy tudom hogy a kulcs is az ecuból computerből nyeri ki az adatokat mindne egyes bedugáskor indításkor...és valszeg valami pendrive szerű dologként müxik eltárolja a dolgokat..de hogy minden egyes alkalmat vagy csak az utolsót na ezt nem tudom.de ha mindet akkro naplózva..egy erre kifejlesztett gépen tuti meg lehet nézni mikor mennyi volt benne és hol járt szervízbe mi mikor lett kiütve stb. de ez csak feltételezés :))

    nekem annyit mondott egy szaki enyémet is ha rákötik meg tudják mondani tekergetve volt vagy sem, szerencsére nem.elég ez a 250 lassan.

    most ugrik totál hihető hisz ha jól tom jó pár éve már az összes bömi nem kulcsos hanem gombos indítású.mindhez van egy ilyne kis rissztóhoz haosnlító kütyü amit a kormánytól lefelé jobbra kell a helyére behelyzezni és utána gomb...de gyakorlatilag a gomb megynyomása közben utána smemi nem változik, nem lhallod hogy beindult csak azt hogy világít a műszerfal és elindulhatsz :O

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák