Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bubu79

    addikt

    válasz neduddki #8046 üzenetére

    Nem hitelre van :N

    A köbcenti stimmel, de ez speciel "csak" 170 ló - fojtott 2,5-ös blokk van benne, ezért is nem 325i, csak 323i :)

    320-at keresgéltem volna, de a piac tele volt 316-okkal, azon felül szinte semmi. Pár 320-as, azok egy része ráadásul automata is, amitől fázom cseppet - ki tudja mit kapott meg a gép, mielőtt hozzám került...

    Erre a gépre véletlenül bukkantam - elbactam a keresési beállításokat és nem szűrtem köbcentire - amikor megláttam csak egy volt biztos: hogy hol található ( csak a megye volt megadva ), ismerős volt a háttér :)

    Megbeszéltem a tulajjal egy találkozót, elmentünk állapotfelvételre, átnézteük A-Z-ig, majd aludtam rá párat, mert hát mégiscsak egy számmal nagyobb, mint amit kerestem :D

    Egy garnitúra téli gumi is járt hozzá, felnire szerelve...

    Eddig cirka 1000km-t tettünk meg együtt szerviz után - az első futóműben lengőkar végi gömbfejeket és szilenteket kellett cserélni, kutyacsontot, egyébként rendben van, olajakat, szíjakat, szűrőket - mázlim van, mert szerette az előző gazdája is :)

    Eszméletlenül megy a 318i-hez képest - közvetlen, stabil - szeretem :) A továbbiakat meg majd meglátjuk - a hisztik később jönnek majd ki :)

    Szépen muzsikál a sorhat - úgy 3000 körül kezd el igazán szépen duruzsolni :) A motortér kicsit zsúfolt a négyhengereshez képest :DDD

    Múlt hét végén elvoltunk vele a Bakonyban - nem jött zavarba, bár itt-ott már hóval is találkoztunk :)

    A belsejét még kicsit reszelgetni kell - mégiscsak egy 13 éves gépről van szó :)

    [ Szerkesztve ]

    "In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

Új hozzászólás Aktív témák