Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iendre

    csendes tag

    Üdv minden kedves topiclakónak!

    Hosszú évek óta Plantronics füleseket használok, Voyager Edge, Legend, 5200. Mindig akkor cseréltem a fülest, amikor előjött az alábbi hiba, mert gondoltam elhasználódott az alkalmankénti napi 40 - 50 hívástól.
    Most egy Poly 5200 -t nyúzok, illetve használnék, de visszatérő hibaként jelentkezik, hogy a túloldalon úgy hallanak mintha a víz alól beszélnék. Már kétszer cserélték gariban a fülest. Sok utána olvasás se igazán segített. Egy dolgot találtam, hogy amikor a fülessel együtt a wi-fi is be volt kapcsolva akkor jelentkezett valamilyen hiba. Lehet nem pont erre a hibajelenségre írták.

    Reseteltem a fülest, kikapcsoltam a szenzorokat, semmi nem segített.

    Tudtok olyan módszert, alkalmazást, bármit, amivel ki lehetne deríteni a hiba okát?

    Telefon csere is volt közben, Samsung Note 8, Huawei P30 Pro, S22 Ultra. Ez a hiba előbb - utóbb, de mindig előjött mindegyik fülesnél.

    Remélem valakinek megvan a tuti megoldás, mert kényelmes, sokat bír az akku, a viselés érzékelés szenzációs és ha megfelelően működik akkor a zajszűrés is tökéletes.

    Köszi előre is

  • iendre

    csendes tag

    válasz Árpi001 #2169 üzenetére

    Na igen, ezt én is tapasztaltam, és bele is kalkuláltam, hogy kb. 2 évente kell új fülest vennem. Az viszont nagyon zavart a tavaly vásárolt fülesnél (5200 típus) , hogy már 2 hetesen elkezdte ezeket a hibákat produkálni. Kicserélték, aztán megint elkezdte ezeket a hibákat produkálni, megint kicserélték, majd miután elhoztam az első hívásnál rögtön előjött. Majd megint nem csinálta, aztán egyszer csak nem érzékelte, hogy a fülemben van. Sensor reset után helyreállt. Most megint hiba nélkül működik. Remélem most jön egy 2 éves hibamentes periódus.

    Most ki-be kapcsolgatom a wifi-t, remélem így nem produkálja a hibát. Akku időt is spórolok, meg sérülékenységet is csökkentek :((

Új hozzászólás Aktív témák