Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vampire17

    addikt

    Sziasztok!

    vettem egy bluetooth headsetet, ami tamogatja az AptX LL-t. A kerdesem, hogy hogyan tudom ezt ugy windowsra kotni, hogy mukodjon is?

    Tudtommal Win alatt nincs AptX LL, csak HD. Arra gondoltam, hogy veszek egy LL képes transmittert es radugom a hangkartya jack portjara. Viszont igy csak a kimenet mukodik, a mikrofon nem...

    Hogyan oldjam azt meg, hogy windowson menjen a mikrofon es az AptX LL is? (sokat filmezek, az LL itt elengedhetetlen....)

    [ Szerkesztve ]

  • vampire17

    addikt

    válasz csibe1 #2197 üzenetére

    Szoval akkor :)

    Adott egy BT fejhallgato az alábbi:

    - [link]

    Ezt szeretném egy Windows 10 számítógépen használni a két user case-el:

    1. filmek sorozatok nézése, lehetoleg hang csuszas nelkul (erre jo ugye a AptX LL)

    2. Teams, Messenger megbeszélések stb...

    Ehhez egy darab eszkozt szeretnék használni.

    A lehetőségeim:

    1. veszek egy AptX LL -es USB dongle-t pl ilyet: [link]

    A gond vele, hogy windows alatt csak sima AptX van, a Low Latency nem megy. tehat csuszni fog a hang (200-250ms-t tud a sima AptX, az mar eszlelheto) Viszont igy a beepitett mikrofont is tudom hasznalni.

    2. hasznalok egy AptX LL -es transmiitert (ilyenem van is) amit sima jack csatlakozoval a hangkartyam kimenetetere kotok. Igy meglesz a AptX LL, de (nyilvan) nem fog mukodni a mikrofon.

    Ket kerdesem van:

    1. Van olyan AptX- es USB dongle, ami windows alatt tudja a LL-t is (tehat kvazi hangkartykent jelenik meg a windowsban, nem BT dongle ként)

    2. Van olyan Transmitter, aminek olyan audio inputja van, amire 3 csatornas jack csatlakozot is dughatok? (tehat tud mikrofont is kezelni)

Új hozzászólás Aktív témák