Új hozzászólás Aktív témák

  • ROBOTER

    addikt

    Sziasztok!

    Szükségem lenne valamilyen bluetooth sztereó headsetre. Kipróbáltam párat, és arra a következtetésre jutottam, hogy ha valamilyen csíptethető/akasztós + rövid vezetékes megoldást választok, akkor adtam a ....nak egy pofont, mert nem szabadulok meg a fő problémámtól, állandóan beleakadok abba a kis vezetékbe is. Kihúzom a fülemből a kabát gallérjával stb. Így SE cuccok, vagy a borsos árú MM200 nem jön szóba.

    Szóval jobban érdekelne valamilyen hátsó pántos megoldás. A Nokia BH-501-et hallgattam, a basszus kissé eltúlzott, a középhangok valahonnan az erdő mélyéről akartak jönni, egyszóval nem tetszeett + a kevés a gomb, a számok léptetését nem szívesen áldoznám fel. Hasonlókat írtak a BH-505-ről hangzást tekintve, amely amúgy kifejezetten tetszik külsőleg.

    A tesztek nagyobb része dícséri a Plantronics 903/903+ -t. Megadnám érte az árát, egy picit azonban félek a konfortjától. Voltak kantáros fej(fül?)hallgatóim, a Panasonic sebesre dörzsölte a fülemet, a Sony sokkal elviselhetőbb volt, de 1-2 óra után az is fárasztott.

    Szóval a kérdésem az lenne: a 903 jó valáasztás-e, ha nem csak a döngésre vagyok kívácsni egy zenében, és mennyire kényelmes hordani (pl. vonaton 2 órán keresztül).

    Köszi.

Új hozzászólás Aktív témák