Új hozzászólás Aktív témák

  • libus

    őstag

    válasz havri1 #2039 üzenetére

    Tegnap megjött a Jabra Talk 25 SE.
    Ma elhoztam a céghez ebbe a 80-85dB-be tesztelni, hogy hallanak a túloldalon ilyen zajba.
    Ezen kívül elhoztam a másik két headsettem is..
    Az egyiket még a MediaMarkt-ba vettem kemény 2500Ft-ért :D , a másikat az Alliexpressről rendeltem (New Bee LC-B45 ezt még sosem próbáltam itt a cégnél).
    Felhívtam egy ismerőst, aki csendes környezetbe volt, én pedig nem mozdultam az adott helyről, meg a hívás sem volt megszakítva, csak a három füles volt cserélgetve.
    Akkor a teszt:
    A Jabra használatakor rendesen hallotta a háttérzajokat, ami zavaró is volt a hívott fél számára. A MediaMarkt-os headsettel is ugyanúgy és ugyan olyan intezítással hallotta a háttérzajokat, mint a Jabrával.
    A New Bee LC-B45-el viszont semmi háttérzajt nem hallott, csak néha 1-1 tompa halk kattanást ( ez a cserép összerakó volt). A beszédemet tisztán érthetően hallotta.
    Meg is kérdezte, mikor erre a B45-ös fülesre váltottam, hogy egy zajmentes helyre mentem, mert megszűnt a háttérzaj. :) Mondtam neki, hogy nem..ugyanott állok, ahol addig is álltam.
    A B45-el sokkal jobban (hangosabban) is hallottam a hívott felet, mint a Jabra-val.
    Nem tudom, hogy kell e ehhez a Jabra-hoz valami app, hogy jobb legyen? Vagy ennyit tud?
    Mert ez a B45-ös kínai csoda simán lealázta! :K
    Nem reklámozni akartam ezt a fülest, de ez a tény!!

    Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

Új hozzászólás Aktív témák