Keresés

Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    válasz HXY #5337 üzenetére

    Köszönöm!

    Akkor felteszem itt a kérdést, hátha valaki már találkozott ilyesmivel.

    El szeretnék utazni a hétvégén 1 hétre a Kanári-szigetekre. Erre megnéztem milyen roaming csomagjai vannak a blue-nak. 4990-ért van 1 GB EU adat.

    "A blue Move EU (időszaki díjas) roaming csomagokban foglalt adatmennyiség internetezésre, e-mailezésre használható fel az EU tagállamaiban valamint Norvégiában, Liechtensteinben, Andorrában és Izlandon az adott ország területén működő minden, a Magyar Telekommal szerződött partnerhálózaton"

    Ezt írja az ÁSZF. Írtam a blue ügyfélszolgálatára, azonban a tapasztalatom az, hogy nem feltétlen kell hinni az első ügyintézőnek. A kérdésemre azt írták, hogy nem vehető igénybe a szolgáltatás, mivel nem tartozik bele a Kanári-szigetek a fenti felsorolásba. Ami viszont érdekes, hogy a Vodafone meg Spanyolországhoz sorolja, ami ugye EU. Mindenhol másként szerepelnek a szigetek, így nem lehet tudni, hogy mikor tekintik tagállamnak és mikor nem. Azt akartam volna megkérdezni egy ügyintézőtől, hogy valóban úgy van -e, ahogy a blue-s ügyintéző írta, vagy csak fogalomzavar van. :F

    Mellesleg a héten vettem egy vodafone tuti sim-et. Szerintem hamarosan áttérek rá.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák