Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz gg72 #4859 üzenetére

    Nekem ez jött le... :B
    Korábban csak Nero-t használtam (első CD , DvD íróhoz kapott verziók és így tovább...) de ma már nem olyan mint régen volt.
    Hozzáteszem, hogy én BluRay -be pl. csak "adat" lemezt írok (mp3 , divx filmek , .mkv -k) külön BluRay Filmeket nem írok, mert nincs asztali lejátszóm (csak DvD) és nem is lesz mostanába (nem tervezem) mivel van pár USB -s HDD -m (2TB+/db) amin külön tárolom a 720p és 1080p .mkv filmeket és TV-re kötve (USB) nézem azt.

    Nem mondom, hogy nem jó az IMGBrun , de nekem nem jött be igazán... (számomra ez a "CyberLink" komplett csomag is megfelelő pl. amit a gépre telepítve adtak /HP/ (teljes verzió) /PowerDvD 12 , Desktop Burning Gadget , Virtual Drive , ISO Viever , Power2Go,/ pl. - ez az IMGBurn filmek (teljes DB-R vagy DvD-R pl.) írására lehet tökéletes választás.

    Régebben a "PrimeDisc" DvD lemezt 100 -as csomagban (henger) kaptam (mint ajándék) és jópár hengerrel kiírtam , de ezt nem hangoztatom akkor csak a Nero-t használtam. /és ez elvileg nem mondható minőségi lemeznek, de csak pár darab volt ami error-al zárult.. és mai napig jók a lemezek/ A Maxell DvD-R t is nagyon kedveltem, sokat beszereztem abból is. (én nem szoktam nézni MID -et , nekem ez furcsa is volt BD-R esetén , inkább szokatlan "számomra") :B , de véleményem szerint hasznos is a megfelelő quality lemez használata !

    BluRay területén nincs még szinte semmi tapasztalatom (20+ lemez...) ezért majd jobban odafigyelek a dolgokra, tanácsokra, mindenre. Személyes tapasztalat is szűkséges a témában. :R

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák