Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    Sziasztok!
    Töltőt keresek utazásra, BW-t ajánlották máshol ezért benéztem ide (na meg mivel a többi hasonló topik kihalt...)
    A QC3-as töltőm utazás előtt vettem észre, hogy el van repedve; a régi cserélhető fejes utazó-töltőm a telefon 10-20 perc töltés után thermal protectionba vágja; úgyhogy inkább a telefon gyári 1-portos 5V 1.8 A töltőjét vittem, amivel megoldható volt, de kicsit nyögvenyelős, mert néha ritkásan jutottam konnektorhoz, és akkor jól jött volna, hogyha arra a pár tíz percre nem csak egy eszközt, hanem többet is tudok tölteni (töltendő volt telefon (type-C, QC3), fényképező (type-C, állítólag 5V 3A?) és powerbank (micro, 5V 2A)).

    Azaz: jó lenne 2-3 port, amiből az egyik QC3 és a másik is legalább 2A, valamint kis méret - eddig még könnyű és van is ilyen BW töltő (BW-PL2, BW-S6) - de még jobb lenne, ha cserélhető lenne az aljzat, EU, UK és US pluggal (mint ennél, csak ez nem QC3-as és csak 18W max total). BW-nál ilyet sajnos már nem láttam, máshol esetleg nem tudtok jót? A Banggood többi márkája közül melyik vállalható? A Bakeey töltőjét megvenni gondolom baki lenne ;] (bocs)
    Köszi!

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák