Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacy86

    addikt

    válasz Silent77 #3549 üzenetére

    Jah akkor jo ha 15k volt! :K
    En meg most nem is talalok egy normalis fejhallgatot! :W

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz Silent77 #3549 üzenetére

    Nekem is meghozták a Kingston HyperX Cloud mikrofonos fejhallgatót.

    Tegnap kaptam értesítést e-mail-ben a szállításról. Ebben a levélben van link a gar levélhez és számlához is. emag fiókban a rendelésnél nálam sincs link a gar levélhez, viszont a számla onnan is letölthető. Érdekes...

    Kibontottam a fejest, szép ízléses a csomagolása, viszont műanyag/ragasztó szagú az egész doboz kibontás után. brrr... A fejhallgató bőrhatású fülpárnáin is érezni. Remélem kiszellőzik nagyon hamar.

    A hosszabbító kábelt, átalakítót, vezérlőt, stb. bennhagytam a dobozban, mindössze a mikrofont szedtem még ki hozzá. Egy kanyi ismertető doksi sem volt a dobozban hozzá, mindössze ami a külső oldalon található design elemként. Bezzeg egy lopásgátló azért volt a szivacs alatt a doboz belsejébe ragasztva :DDD

    Nézegettem egy darabig, míg megtaláltam, hogy a fejpánt belső oldalán van jelezve melyik a bal ill. jobb oldali rész, bár sejtettem, hogy a kábeles lesz a bal oldali :B

    Rádugtam a PC-hez kapcsolt Genius 1250-x fejhallgató kimenetére és hallgatóztam vele kicsit Power metal online rádiót. Meglepően jól adja magát power metalhoz :K

    Valahol találkoztam egy teszttel, ahol írták nem kell várni tőle extra basszust és kicsit kiemeli a magas tartományt. Féltem, hogy basszus terén gyenge lesz, de nem. Első hallásra megfelelőnek tűnik, bár éppen sok ismeretlen számot játszottak a rádióban, amivel nehézkes így megállapítani, de összhangzásban nem hiányzott számomra semmi. Mondjuk 96kbps-től nem várok túl sokat, bejáratáshoz talán megteszi, de hosszú távú következtetést nem vonnék még le a fejessel kapcsolatban. Minden esetre szépen hallani és érteni az éneket, jól elkülönülnek a cinek, a gitár és dob is. A dobpergést is szépen visszaadja, jól hallani a duplázókat "működés" közben.

    Na majd később valami komolyabb hanganyaggal is nekiugrok, de most kaja, aztán lassan mehetek adventi gyertyagyújtásra

    Amúgy asszem skype és társaihoz jó lesz dumálni, úgyis arra szántam, bár miki részét még nem néztem

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák