Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz MK VII #795 üzenetére

    NIncs ezzel gond, csak behúztak a csőbe ez alapján a "Csak most ocsóé" trükkel és picit hirtelenkedtél.
    Csak azt említettem, hogy "bánod" azt az 1800 forintot miután lett volna lehetőséged kipróbálni, vagy megnézni milyen. Mondjuk egy szavam se lehet ezügyben, mert pár évvel és és 20-30 kilóval korábban én is ilyen voltam. Piti összegeken is veszett sokat agyaltam aztán ha picit más lett, vagy nem kedvemre változott és fizettem érte, akkor bennem volt a tüske. De én következetes sóher voltam. Többet buktam az agyaláson és tökölésen mint hogy mást kaptam induláskor mint amit vártam.

    HA ennyire nem jön be, akkor lehetsz nagyvonalú és lepasszolhatod valamelyik haverodnak ajándékba az accountodat. Vagy megpróbálhatod eladni.

    Eleinte nekem is voltak fenntartásaim és kicsit felemás érzés is volt az egész. Megértem ha nem jön be valakinek. Nekem az ésszerűtlen lomok tömege nem tetszett, meg kb a cél hiánya. Minden szörnytípus különböző szemetet dob (2-4 különbözőt). Tipikus olcsó húzásnak éreztem, hogy több extra hely RM itemet adjanak el. A kereskedelemről áradoznak itt milyen összetett. lehet összetett, csak alapvetően az alapjai vicc kategóriában vannak. A kereskedők pakkjai csak arra valók hogy fejleszd a szintjét a life skillednek. Épp a lényeg (hasznon) nincs benne. Elszarod az időd pár silverért. Eközben ha lecsapnál 3 szörnyet akkor 10x annyit keresnél. Nem győzött meg: emellé jött, hogy valójában nincs player kereskedelem. Csak elküldöd A-ból B-be a crate-ket és eladod a célvárosban. Emellé jön még a PvP büntetés és hogy túlzottan védett minden pofátlan csökött. Alacsonyszintű karakterrel nagy értéket farmolnak, mert nem lehet támadni ezeket sehol? Komolytalan. Picit kevés az interakció és a cél a BDO-ban. Mondjuk el lehet tökölni vele és jól lehet szórakozni, de egy archeage szintű konfliktus orientált rendszer jobban bejönne. No, majd a Crowfall, vagy valamelyik újonc. Addig jó lesz ez is. Ellustultam szerintem.
    Ja, meg rühelltem mindig is a kötelező online dolgot, meg azt hogy fishing szimulátor az MMO. A halászat/horgászat több hasznot hajt mint kb minden más? Komolytalan. AFK farmban eléggé túlhúzták szerintem. Sose szerettem ezt MMO-ban. Meg a sok knowledge halból. Amúgy az ad ,max energiát? csak mert én dacból se horgásztam, hogy megtudjam... Mondhatni nálam aztán vannak mentális bajok. :Y

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák