Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Cs1csó #27022 üzenetére

    Ha az ország nyugati részén laksz és Budapest hasonló távolság mint Bécs akkor ajánlom a sógorokat, meg tudod nézni eredetiben az új premiereket Lady Gaga vagy Ryan Gosling film, aztán beülhetsz egy klasszikus vetítésre is. Most Halloween miatt az elborult The Rocky Picture Horror Show lesz, következő héten pedig a Forest Gump! 10 euró a jegy, itallal és popcornnal együtt. És ha már Bécsben vagy mehetsz a Práterbe egyet szórakozni adrenalin löketre, hiszen a mi "világvárosunkban" vidámpark sincs.

    Szeretek házimozizni, mégis azért sok filmet jó lenne vásznon látni nagyban.

    ARTIS INTERNATIONAL - Original versions for original people.
    Haydn Kino (itt lesz most Forest Gump vetítés)
    Burgkino és még 1-2 kisebb, itt vannak a linkek: https://www.virtualvienna.net/english-cinemas-in-vienna/

    Ja és ezeken kívül francia filmes mozi is van ott! Én nem is tudom torrent nélkül Magyarországon mit csinálnék, ha komolyan üldöznék a warezt, gatyám rámenne folyton Bécsbe járni, vagy itthon választhatnék a kulturális sivárság és a börtön közül? :D
    99% vinnyogó szinkronterror és a kedvencem még amikor néha látom feliratos, kezdek örülni de bammmeg magyar feliratos, hát az a legzavaróbb kombináció még ezt is rosszul csinálják. Aki ért angolul és direkt angol nyelvű vetítésre ül be az tud olvasni is angolul! Nem is a feliratra vagyok rátapadva csak mankónak kell amikor az effektek hangosak a beszéd pedig motyogás. A magyar szórend és olykor félrefordítások ebbe belezavarnak! Ha francia, olasz filmet nézek és nem értem egyáltalán a nyelvet, akkor is angol feliratot szívesebben olvasok mert valószínűleg pontosabb fordítás rövidebb-tömörebb, könnyebb olvasni mint amikor magyarul három sorban odacseszik mert csak úgy fér ki.

    Elnézést a hosszú offért, kibosszankodtam már magam ennyi volt.

Új hozzászólás Aktív témák