Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #24650752

    törölt tag

    válasz deadwing #115 üzenetére

    "Lehet azt akarták ezzel elkerülni, hogy azok akik hamarabb megkapják az egységet, ne kerüljenek nagyságrenddel több BTC birtokába mint mindenki más."

    Az a része a dolognak ott látszik dőlni, hogy amikor Nakamoto megálmodta az egész rendszert, voltak akik kapásból belefeccölték a pénzüket, míg a szkeptikusok vártak, hogy mi sül ki belőle. Akkor is az elsők több haszonra tettek szert, mint a többiek, akik később léptek be. Itt is így lesz. Mi, a pár ezredik sorszámmal rendelkező vásárlók csak nézzük, ahogyan az első pár száz (ezer) megkapja az ASIC-ját és halomra keresi magát bitcoinnal.
    Én szintén szeretek elkalandozni és hasonló elméleteket gyártani (nem csak a BTC-vel kapcsolatban), amiknek van alapjuk, de nem hiszem, hogy most itt erről lenne szó. Inkább arról, hogy a mi pénzünkön kezdték el magát a fejlesztést, mert érdekes módon alig néhány hónapja röppentek csak fel konkrét adatok és képek az eszközökről. Ezzel még magyarázható is lenne ez az Istentelenül nagy csúszás és halogatás. Na tessék, megint egy eszmefuttatás... :D

    Viszont ameddig kézhez nem kapjuk a cuccot, addig szívesen cserélnék veled videokártyát, s megfeleznénk az addig termelt bitcoint. Na, ehhez az elmélethez mit szólsz? ;]

  • #24650752

    törölt tag

    válasz deadwing #115 üzenetére

    Megjött a BFL válasza.

    "Hello Csol-T,

    Your order might likely ship in April.

    Thank you,

    Brian"

    Remélem, igazat mondanak. Viszont akkor nem értem, nektek miért tették későbbi időpontra a becsült szállítást, pedig jóval előttem jártok a rangsorban.

Új hozzászólás Aktív témák