Új hozzászólás Aktív témák

  • ofgm

    tag

    Nekem még mindig az F2Pro üzemel. Amire én használom a készüléket (még) mindig megfelelően gördülékeny, a rendszere is tökéletesen kielégíti az elvárásaim. Ugyanakkor, már tavaly vártam, hogy na talán az F4Pro elcsábítja a pénztárcám, aztán nem így történt. Mikor megérkezett, nem éreztem azt az igazán átütő hűha érzést... Gondoltam, semmi baj, nem nagy ügy, mert az F2Pro még mindig jó és jövőre már úgyis tuti elhozzák az új innovációs fejlesztéseket az F5Pro készülékben. Csalódtam, nem érzem most sem, hogy elérkezett a váltás ideje. Talán majd jövőre...? Annó, az LG G3 után volt egy ilyen érzésem, amíg meg nem szűnt végleg az LG mobil ág is, így a G3 volt az utolsó LG telefonom, pusztán azért mert már nem tudtam a többi készüléküket elfogadni. Aztán jött egy nagyon jól árazott MiMix2, imádtam, de azt a vonalat is kénytelen voltam feladni, mert ott meg egy bizonyos lélektani árazás után már nem voltam hajlandó többet fizetni olyasmiért ami ár érték arányát elveszítette, így jött a képbe az F2Pro. Jó döntés volt, bár egy dolgon változtattam még a vásárlást követően szinte azonnal, indonéz rom került rá a "szabadság" jegyében. Szóval, most még marad az F2Pro, aztán meglátjuk mit hoz a holnap...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák