Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #78379 üzenetére

    Ne menjünk bele kérlek, PayPal nem sápol ha nem hintaló módban utalsz, minimális, proper futárszolgálat utánvéttel. Akinek ez nem tetszik mert jaj de sok dolga van, az vagy eleve át akar baszni, vagy annyira töketlen/lusta/ami tetszik hogy jobb is ha nem üzletelsz vele, végső megoldásnak pedig a személyes kocc ha megoldható. Random Józsinak előreutalni úgy hogy se őt sem a terméket nem láttad még.. :N

    Aki ilyet akar csinálni ilyenkor inkább utalja nekem a pénzét, adok számlaszámot/PayPalt, veszek belőle egy üveg sört (szerintem ez így korrekt), ülök rajta egy hétig majd visszautalom, megmentve a pénzét a butaságtól. Deal? :)

    Nem volt túl rég hogy leírtam mit össze szívatott egy PH-s, amúgy 80ezer pirossal/kvázi névvel rendelkező valaki, személyes átvételt kértem, ha előre utaltam volna akkor miután 10napig hallgattam miért nem vehetem kézbe a kártyát, jött volna újabb 10nap amíg azt hallgathattam volna miért nem tudja utalni a pénzemet.. :U

    Ezt a puszira előre utalást írnám hogy el kéne felejteni de fogalmam sincs egyáltalán hogy juthat valakinek ilyesmi eszébe, márpedig erősen feltétele annak hogy felejthető legyen.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Mahrenburg

    senior tag

    válasz MiklosSaS #78379 üzenetére

    DonSasss (#78379) - " ...mégsem vagyok elég bizalom gerjesztõ... " - Ez azé' van, mert az arcképeden tollas Sasss szerepel, de közben kiderült, hogy kopasz Sasss vagy...

    Hablaty (#78380) - Én szívesen utalok Neked, és vissza sem kell utalnod, csak annyi apróság, hogy mivel Sassstól halban kapom a bérem, így halban utalok, amennyire tudom, most elég jól áll a hal a valutapiacon, s ráadásul állítólag a sörhöz jól megy a nyers hal... (Még nem próbáltam, itt az Antarktiszon nincs sör... )

    "Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

Új hozzászólás Aktív témák