Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz BomiBoogie #4006 üzenetére

    Netezős, letöltős, baszottnagyTVrekirakva filmnézős gép. 50 körüli bácsi, azt mondta évente újította, vette a gépet, van 3 sz@r gépe, meg egy lassú laptop. Elég beteges szegény, azt mondta, h neki már csak egy gép kell, de az legyen jó. 120-130k a keret, csak gép kell, sallangok vannak. Ezért sem akartam kisebb CPU-t.

    FD Core 1000 8800.-
    FSP FSP350-60APN 80+ 8600.-
    Kingston 4GB DDR3 1600 8300.-
    Toshiba 1TB DT01ACA100 14500.-
    Adata 64GB ASP900S3 SSD 18500.-
    Samsung SH-224BB DVD 3900.-
    AMD A8 5600K 23500.-
    Asrock FM2A85X EXTR.4-M 18500.-
    Xigmatek Loki SD963 5300.-
    összesen: 109.900.-

    Azt mondta, 500-as HDD elég, meret minden film külső HDD-ken van, nem akarja gépre rakni... Viszont így befért a nagyobb SSD, nem kell a felhasználót HDD-re rakni. 7200rpm HDD-t raktam, zajos az sem lesz, és akkor sem fogja érezni lassúnak, ha azon keresgél. Jobb lap is belefért, HDMI kimenet kell, ezzel nem lesz gond. Linuxal szvsz 7-10 sec alatti bootot jósolok, XBMC indulással együtt.

    Természetesen minden javaslat érdekel. Ilyenkor van egy elképzelésem a gépről, hogy magamnak mit raknék bele az adott feltételekhez igazodva. Azzal végig spamelem érdeklődöm a szakértőket is, a közösség tapasztalata sokat ér sztem, igyeXem kihasználni. Így lett a hűtő is, ezeket nem ismerem, elmondták melyik miért jó/rossz, kész. :R

    Azért vannak furcsa dolgok: pl. volt, aki valakinek a 3 havi újrapasztázást ajánlotta, meg ilyesmik, erősnek kell lenni, h ne szóljak be az ilyen hülyeségekre. :DDD

    Don Sasssss: bemész, létrehozol egy új felhasználót a titkárnőnek, kész. :D

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák