Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Shokkolo #34486 üzenetére

    Na, most erről eszembejutott pár emlék.. :U

    Életem első 21évét a 7. kerületben töltöttem, Rottenbiller utcai Ált. Iskola, körzeti orvos szinten pedig a Péterfi Sándor utca kórház..

    Köztei orvos.. :U
    Cirka 30-35éves hölgy, 190-195centi, cirka 100 kiló. Gyerekszemmel nézve leginkább egy oroszlánfókára hasonlított. Na, cirka 4.osztály körül kezdődött, hogy lett neki egy olyan agyréme, hogy szerinte én hajlamos vagyok a fi***aszűkületre. Ez a gyakorlatban annyiban merült ki, hogyha fájó torokkal, köhögéssel, lázzal (vagy éppen szimuláltam mert nem akartam pár napig suliba menni..), száj és köröm fájással, egyszóval akármivel mentem/vittek hozzá, a szokásos "mond hogy ááá" meg hátkopogtatás után évekig rutinszerűen letolatta velem a nadrágom és matatott fél percet. :D

    Ultragáz volt, asszisztens/szülő előtt, se egy függöny se semmi.
    Már a váróteremben bennem volt mindig a gyomorideg, egy idő után persze sikerült elérnem hogy anyám vagy éppen a nagyanyám kint maradjanak, de kellett hozzá pár év.

    Mondanom se kell, ha Lacielvtárs által bemutatott dokinénihez jártam volna, egészen más lett volna a helyzet. :C

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák