Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stratova

    veterán

    válasz Lacielvtárs #27021 üzenetére

    de mivel ez AMD off topik ezért nem írok ide semmit ami nem AMD

    De tessék csak nyugodtan, itt a társaság a lényeg. :) Az egy dolog, hogy honnan szerveződött ide ez a kis kör.
    Amúgy a sors fintora, hogy aktív többség szerintem itt már Inteles.

    [ Szerkesztve ]

  • ViZion

    félisten

    válasz Lacielvtárs #27021 üzenetére

    Jah, ide lehet mindent dobálni (csak nunis képeket nem, azt kiszedik... :O )
    Tápomba én egy Artic F12 ventit raktam anno, kész. Jól ment vele, halkan.

    VGA cserénél nem a wint kell újrahúzni, elvileg régi drivert uninstall, majd csere és új driver fel. Szerencsére nem kellett, nyertem fél órát. :DDD

    Itt Sasss úr a fő-fő- nagymester :R , én csak al-padavan helyettes szárnysegéd pótló vagyok, egészen apró kavics a gépezetben. Sok régi motoros eltűnt sajnos. Pedig jó volt a hangulat akkor is, még többet dumáltunk mindenféléket...

    Most csodálkozunk a celeb műsoron, milyen hülyék a Celebek, akiket kiszakítanak természetes közegükből (Pláza-DG szalon-edzőterem) ;] Ahogy munkatársam mondaná, ezek "az a fajta, aki húszezressel a kezében éhendöglik a mekiben..." Utálom a TV-t filmet nem lehet nézni, mert itt egerésznek a gyerekek... akkor legyen játék...

    Jah, BF4 járt ehhez? Nem adod tovább? ;] ...nem mintha BF3-ra is lenne időm. :U

    Mahregurg: Kívánom, hogy legyen VIA procis géped, sőt, csak az legyen. Biztosan szeretsz éjjszakákat driver kereséssel tölteni... :D

    Szerk.:
    Fanless megoldásban nem hiszek, annak is kell légáramlás. Ahhoz a VGA-hoz inkább valami halkat, de ventiset. FSP Aurum Gold 600/700 W, XFX PRO 650 W modular, vagy a 750 W XFX Tápos topikban segítenek. :K

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák