Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz MiklosSaS #1655 üzenetére

    Na itt a Dark Pro 2.Szerintem erős visszaesés lenne számodra a Silver után.Isten igazából a kompakt motyó jó dolog,de baromira haknis az elhelyezésre.A H100 is csodákra képes egy normális elhelyezéssel,de baromi babrás a házat és mindent elhelyezni így.Sokan felteszik a ház tetejére és 2 ventivel tolják kifelé a levegőt azt nem értik miért nem jó a hőfok.Az eszükbe sem jut,hogy a lap halál forró fet-jeiről egyenesen rászívatják a meleg levegőt a radira.Ha meg kintről szívatják a friss szellőt a ház tetejéről,totál megbolondul a belső légáramlás.Nekem is azért hűt a H80 bitangul,mert elöl van.Viszont ha szivacs szűrős előlapi takarót teszek elé akkor +12 fok romlás(tesztelve 2500k@4550mhz 1.330v). Miután kioperáltam a szivacs szűrőt ez csökken +7-8 fokra és ha semmi sincs előtte akkor jön a deresedés,viszont jön a por is rendesen.Ha meg hátra raktam be totál gyenge lett az egész,mert ugye a felfeszelt CF és minden más felfűtötte a házat.Isten igazából a te elvárásaidhoz igen csak elkélne egy rendes víz,mert ugye adod-veszed a motyókat és valamilyen szinten buksz vele és az időd is megy ami megfizethetetlen.Nem egy olcsó dolog,de azt tuti leesne az állad ha egy 240-es 45mm vastag radit 4 alig forgó ventivel külső elhelyezéssel rápattintanál a procidra. :K Ja ha már H80 és Storm Trooper->KATT IDE

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák