Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz bandi0000 #113780 üzenetére

    Nekem mára kicsit elég volt már ebből a fx témából, mert máshol is csak a szaron rágódnak, és nem hallják amit mondok...

    Szóval 1080-ban mért teszt méghozzá sli980 nal... a hülyeség legfelső határa. 1440 ben 1x1070 kártyával jobb fps-eim vannak mint ott azon az ábrán... szóval az ott egy óriási bullshit vagy inkább brantoszaurusz shit!!! Én nem vitázom, nem is érdekel már ez az egész, köszönhetően más topicocnak, és abban tevékenykedő, és csak a maguk igazát hajtó embreknek. Én teljesen jókat játszom, egy olyan géppel, amit sokak szerint már be kellett volna olvasztani.

    Nem fogok itt tesztekkel dobálózni, Laci, neked is már 2x linkeltem a mérésem, csatolt képes beállításokkal, ha annak sem hiszel, akkor nem tudom még mit modjak. Nincs már ehhez türelmem, elfogyott, elérték az ingerküszöböm felső határát. Szóval amit írtam, az most egy darabig biztos igaz lesz, én nem fogok szakmaizni egy darabig.

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák