Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #87640 üzenetére

    Azt intéztek mobilról amit akartok, nem akartam behozni a telefon síkot csak relatíve a Te szemszögedből nézve fölösleges kiadásként tüntetted fel a PC bővítést, hát KékÖrdög állítom neked annál feleslegesebb kiadásaid nem voltak az elmúlt 4-5évben mint amit új telóra költöttél.. :N
    Ennyi, ez meg az én nézőpontom, van egy k800i mobilom idestova 8éve, minden másra ott egy sok éves tablet, az is tán 40K volt anno, állítom neked mindent gyorsabban és kényelmesebben intézek rajta mint amit/ahogyan mobilon lehet, a +1 kütyü dolgot ugorjuk át, szerintem viszonylag kevesen járunk fürdőnadrágban dolgozni.. :DDD :B

    Az utolsó bekezdésedre max annyit tudok mondani, hogy a felső kategória mindig is felesleges volt és ott robban be nagyon az árcédula. Az úri szeszély és vérgémerség, e-peen téma, nem párhuzamra hozható a PC gaming költségeivel és mibenlétével, ugyanis egy 4éves Tahitivel is bármit végigjátszol ma kényelmesen medium grafikán/felette (butítást rálehet fogni mondjuk a sz@r portolásra.. ;] ), ami még mindig különbül néz ki/viselkedik/fut mint bármi konzolon.
    Egyébként az általad felvázolt "élethelyzet" élből adja magából azt, amit mindig is mondtam a konzolokról, azt hogy mi az előnyük, a varázsuk és azt is hogy kik a célközönség.
    Megint csak no offense de egy hulla fáradt, te szavaiddal élve "alig elő" embernek pont annyi az igényszintje egy rommá melózott nap után, hogy azt egy konzol is kényelmesen kielégítse.
    Viszonylag könnyen belátható szerintem hogy ettől az "élők" számára még rohadtul nem lesz alternatíva.

    Sok mindenre magyarázatot ad egyébként hogy a környezetedben "ezeket a dolgokat" elmondják/levezetik neked, rám is tört a felismerés hogy legmélyebb jó szándékom ellenére sem tudok szembe menni ezzel a jelenséggel/folyamattal, azért írtam csak ennyit eddig mert nem tudtam hogy befolyásolva is vagy. :B

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák