Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert1998

    veterán

    válasz hackeeeee #84127 üzenetére

    Tudom. Nem is azon vacilalok. Hanem a stílusán. Mert az nagyon rossz. És szerintem direkt csinálja.

    Nem az érdekel, hogy fel nyomott, fel nyomott, kész, ez van. Jogosan tette, tudom. Mondjuk én annak idején direkt kiemeltem ilyenkor mindig, hogy ne legyen belőle banan, csak takarítás. Úgy látszik, ő nem tette. De az sem érdekel, csak egy nyamvadt figyelmeztetés. Alapjában véve jó gyerek vagyok a fórumon, szóval a kicsapástól nem nagyon kell félnem, mire összeszednek egy idő tartamos bant, általában "érvényét veszti" az előző, úgy értem, mivel kicsit szubjektív a rendszer, "megbocsatodik".
    A lényeg ő rajta van. Ha ő volt, ha nem, ez a bunkozas nem tudom, mire jó. Nem tudom, miért kapom a savat még ezután is. Leírtam mi történt, hat nem hiszi, hogy bárkit is érdekel, írtam mellé pár falvero fejet, miért ne alapon, máris meg is lett a rinyalos topik linkje is, mintha én egy hülye lennék, aki nem ismeri a szabályzatot és a keresőt. Az a baj, hogy ő nem ismer. Két dolgot: minket és a szokasainkat.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák