Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz hackeeeee #78036 üzenetére

    Nincs ezzel semmi para, ízlések, megszokás és körülmények.. :K

    A sógorom például mindenhez erőspistát eszik/nyom/kér magának. Mindenhez!

    Totál beteg, szerintem max a kávé az egyetlen amihez nem nyomja az erőspistát. Nyáron anyánk gondolt egyet és elkészítette a bajnok babfözelékét csak hogy sógoruram is tudja mi fán terem a "hujjujjujjjj".
    Nyilván evett már babfőzeléket életében, csak anyánk annyira egyedire/egyedi módon készíti el.., 20percig könyörögtem neki előtte hogy ne tolja mellé a qrva erőspistáját mert lemarad mindenről, azokról az apró pici, esetlegesen nüansznyi különbségekről amik együtt kiadják az ordibáló difit minden más babfőzelékhez képest amit valaha evett.. :K

    Szerinted? Kistányérra csak odanyomta magának a marhája a fél tubust.. ;] :C
    Most ha ellépek az ízlésficam mellett, hogy a világon minden mellé eszi, túl a logikán akkor csak annyit látok hogy ez a félkegyelmű már annyira erőspista függő, hogy ragaszkodik hozzá, valszeg egy ideje már foglma sincs róla hogy az ételek 80%-ának nem érzi a rendes ízét, cserébe közben nyammogva nyomja a hikomatot hogy júú de finom, kiemeli az ízét, ki b@zdmeg, azt aztán tuti kiemeli.. :C :D

    Nála is elfogadtam/tudomásul vettem, 24.-én este oltani akartam rajta egy mérsékeltet, vittem be a sáskahadnak a szobába egy tálca bejglit (mákos+diós) felszeletelve, na neki vittem mellé az erőspistát.. ;] :))
    Nyomtam a kezébe hogy nesze vazzeg, röhögött, félretette, igen ám csak másfél órával később amikor ugyan azt a tálcát hoztam ki az fogadott hogy meg volt bontva az erőspista.., köszi b@zdmeg.., bejglihez.., felsírtam.. ;] :C

    Szóval ízlések és pofonok ízléstelenségek, plusz megszokás, nem akadok meg ilyen apróságokon nyugi. ;)

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák