Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz MiklosSaS #77511 üzenetére

    Ezt ebben a formában nem állítanám de Önmérsékletet igyekszem gyakorolni..

    Nagyon előre rohantam btw, előttem van amikor megérkeznek majd a lányod első udvarlói a házhoz, becsöngetnek, őfő kopasz torzonborzságod ajtót nyit, lenéz az szerencsítlen megrettent kölyökre aki moziba akarja vinni a lányod.., majd.., lezajlik a következő jelenet:

    - Helló bácsi, azért jöttem hogy..

    --- Heló, szóval Te vagy az XY, örülök hogy találkozunk, mutasd csak a telefonod, áhhá ezen android van, na menjél szépen haza..

    - De bácsi kérem ne tessék elküldeni, már megvettem a jegyeket!

    --- Na jó, kapsz még egy esélyt senki ne mondhassa hogy szívtelen vagyok..
    Mond csak kisautó, hány magos procitok van otthon?

    - Bácsi kérem.., 8magos.

    --- Nagggyon helyes, aztán hány szálas tudod-e, van HT?

    - Van-van, 18szálas.

    --- Na te kis AMD-s matekzseni, hát hogy lenne már 18szálas, túl sok Abu cikket olvastál látszik, 16szálast akartál mondani ugye, mert hogy kétszer nyolc az tizenhat..

    - iii ... Igen, elnézést, nem tudom mi ütött belém, persze tudom hogy mennyi kétszer nyolc!

    --- Na sebaj, egye-fene, azért azt jó tudni hogy legalább édesapád a nagyfiúk klubjába tartozik, szereti az erős processzorokat. Videó kártya milyen, NV vagy Radeon?

    - Hát arra most pontosan nem emlékszem..

    --- Mi az hogy nem emlékszel, ennyire nem ismered az apádat? Mesélj csak szépen, elhiszi még az AMD/Radeonos meséket? A ma számít neki vagy a jövő és neked ?!

    - Ezt most így nem tudom de bácsi tessék mondani ha megengedi megkérdezhetem ez most miért fontos?

    --- Mi az hogy miért fontos, tudni szeretném kivel megy moziba a lányom..???!!!!

    - De bácsi, az apukámról tetszik kérdezni..

    --- Jó hogy róla kérdezlek, miért magadnak veszed a gémer gépeket?! Na ide hallgass.., segítek megint, lásd milyen jó fej vagyok. Mond csak, hány f0ssal fut a Crysis 5 ?

    - Mármint hány mivel? Ezt nem értem..

    --- Na tessék még ezt sem tudod, segítek mert jó fej vagyok, egy f0s az 100FPS. Az FPS-ről legalább tudod micsoda?

    - Persze igen tudom, tudom-tudom, őőő, mindig 110 fölött van!

    --- Biztos ez? Melyik pályán nézted, a Welcome in MY House-on is megvan a 110?!

    - Biztos bácsi, tuti biztos.

    --- Na, végre egy jó pont. Hát kis barátom ezért keményen megdolgoztunk! Na mindegy, ezek szerint mindig megvan az egy f0s, ez csak NV lehet..! Apáddal sokban hasonlítunk, ezt már szeretem. Aztán mesélj csak, nemsokára békén hagylak.., zavar ha egy f0s alá esik?!

    - De bácsi, az előbb mondtam hogy nem szokott! Egyébként amikor megtörténik az nagyon zavar igen, borzasztó, aput is nagyon zavarja, olyankor egyből új VGA-t vesz..!

    --- Nahh.., csak beugratós kérdés volt hogy tényleg figyeltél-e és megjegyezted-e mennyi az egy f0s. Okos fiú vagy, gyorsan tanulsz és nem lódítasz, nem tudtalak csőbe húzni. Utolsó dolog.., ha az a kérdés "kihajcsa-e" vagy shenem "hajcsa-e" ki akkor melyiket választanád, Vantage vagy 3DMark 2019 ?

    - Ezt most megint nem értem..

    --- Nem érted nem érted, mit nem értesz ezen, egyszerű kérdés volt..! Nem szoktál benchmarkolni?

    - Nem bácsi, nem szoktam. Nem ülhetek túl sokat a gép előtt, amikor tehetem inkább játszom rajta.

    --- Na tessék, hát nézzenek oda, ha nem benchmárkolsz hogy/mivel tudod szekálni az osztálytársaidat szünetben, azokat akiknél szerinted nem "hajcsa ki" ?! Na mindegy.., örülök hogy beszélgettünk és megismerkedtünk kicsit. Még ne bízd el magad de úgy érzem jó kezekben lesz a lányom.
    8ra legyetek itt, ha pedig hazaértél szépen toljál le egy Vantaget mert kíváncsi vagyok az eredményre!

    - Köszönöm, ígérem időben hazaérünk, a tesztet majd megbeszélem apuval hogy gyorsan letolhatom-e.

    --- Nagyon helyes, érezzétek jól magatokat, azt a sz@r telefont meg mihamarabb cseréld le!

    - Köszönöm és rendben, igyekezni fogok!

    .
    .
    .

    ;]

    Ez a pasmag még a szerencsésebb közé tartozik, a Gflopsokat szóba sem hoztad.. :C

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák