Új hozzászólás Aktív témák

  • Whysperer

    addikt

    válasz HSM #151078 üzenetére

    Lényeg,hogy szokásodhoz híven nem úgy érted ahogy Én. Ennek iylen formában nincs értelme,hogy tolják aztán betiltják aztán áttelepítik. aztán megint betilják aztán engedélyezik aztán nem engedeélyzik. Szóval már megint személyeskedésseddel. Lényeg amit akartam vele,hogy nincs átgondolva... országok összefogva átálni erre vagy megtartania msotanit valami ötlet,de hogy össze vissza észnél kül. Mintha egy v10-es benzines Camaroval hordanam az iskolaban a konyháról az osztályba a 10 órait. K.v ajó . gecire megy nagyon baszós csak észnélkül van. Ez betiltja az megengedi semmi korlát nyomjad ezerrel. Szóval azért lehetne normlisan is csinalni ezt gondolom,de szerintem irdatlan fölsöleegs dolgokat követel meg a Föleg ilyen formában,hogy megengedi betiltja megegedi.. ide mennek doa mennek. Gondolom lehetne úgy csinálni,hog yminden betart és nem iyeln sazrságra hivatkozni ohhh okádjuk a smogot ,de ezt gyorsan betiltjuk mert képtelenek vagyunk tartani

    [ Szerkesztve ]

    ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Új hozzászólás Aktív témák