Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz Jakuskacsa #143628 üzenetére

    A CCX na az plusszban 100 pottyrol indul :D

    Viccet felre teve kegyetlenul jo ez a FE 2070S kartya, rendesen beallitva ott van ahol a finom hangolt 5700 XT + 15-20 %. Amin rohogtem az az hogy peldaul Sniper GW3-ban hasznalhatatlan volt a FreeSync mert villogot a kep mar vagy 2-3 honapja, addig a G-Sync kompatibilis modban siman megyen semmi problema nelkul 48-144 FPS tartomanyban.

    Aztan hasznaltan dragabb a 2080-as mint ez volt, ugye egy jobb 2080-as ebayen hasznaltan olyan 550 font korul van, neztem a teszteket es beszarok de 2-5 % kozott gyorsabb vagyok ezzel mint azok.
    Ha nem sajnaltam volna a penzt a bordzsekis f@sznak adni, akkor egy FE 2080S-el szerintem eleg kozel kerultem volna a 2080Ti-hez.

    Ami meg nevetseges volt az az hogy mindenki menekul a ref-tol, visszont 60 %-os ventivel a kartya 2 ora jatek utan 58-62 fok kozott volt es nagyobb hangja volt a 3 ventinek a vizhutesemen mint a kartyan a ventiknek.

    Eljon szerintem az az ido, amikor leszerelem a vizhutest..veszek egy Noctua NHD15-ot, ahogy latom az csendben teszi a dolgat es ha mindent alapon hasznalok akkor max 5-8 fok a vizhutes javara.

    Ha a topicba valakit erdekel Phanteks AM4 CPU blok, 360-as slim radiator meg egy ENERMAX NEOCHANGER 300 ml azt odaadom olcson. KB 95.000 HUF volt, de most kb a felearban odaadom, garanciaval.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák