Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    Nah... gép fényesre takarítva. DE!!! Aki a giga 970 G1 gaming hűtését tervezte eltörném a kezét... Hogy a retekbe lehet olyan helyre tenni csavart, ahova nem lehet hozzáférni??? Kitakarítotam azt is, de nagy kínok által. Ahhoz, hogy rendesen kitakarítható legyen a ventik alatt, lekéne szedni a venti tartó konzolt. De nem lehet, mert egy csavart olyan helyre tettek amihez valami spec dolog kell, hogy kiszedd. Így maradt az a verzió, hogy amíg engedett addig feszítettem, majd fültisztítóval fényesre sikáltam. Rohadjon meg!! Aztán ha már ennyire benne voltam a dologban, újrapasztáztam a cpu-t is, aztán állítottam a biosban is ezt azt, most nem melegszik, ÉS: 4,7GHz, 1,356v -on stabilan megy! Ibt high 10 kör után 69 fok volt a legtöbb. Most nyáron vissza kellett raknom 4,5.-re a meleg miatt, de most így hagyom, hétfőtől jön az ősz, végre nem lesz 28 fok a lakásban.
    Viszont a bal mutatóujjamat úgy elvágta a cpu hűtőbordája, hogy egy fél óra volt mire elállt vérezni. Ráadásul elég határesetesnek tűnik, mert kezd dagadni, lehet nem tisztítottam ki eléggé a sebet...

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák